Оптовий склад солі в Вінниці

sol obrezka

Наше підприємство засновано у 1996 році та займалось оптово-роздрібною торгівлею продуктами харчування. З 1998 р ми здійснюємо оптову торгівлю солі для потреб виробництва підприємствами харчопереробної, спиртової, цукрової, сільськогосподарської та інших галузей господарства. У 2003 році ми збудували першу чергу спеціалізованого оптового складу солі, що дало змогу нам більш стабільно забезпечувати наших споживачів продукцією, як українських виробників солі, так і продукцією закордонних постачальників. На протязі усього терміну праці на ринку оптової торгівлі сіллю, ми демонструємо стабільне зростання та покращення послуг складського господарства, а також постійно збільшуємо надходження та обов’язкові платежі до бюджету нашої країни. Ми запустили програму розширення складських приміщень та додаткових заходів по благоустрою прилеглої території , що надасть нам сприятливу можливість обслуговувати наших споживачів ще швидше та забезпечувати піковий сезонний попит на продукцію .

11P1050044Доречі, наш об’єкт був запроектований та збудований, як спеціалізований Оптовий склад солі, адже на даний час це майже єдина споруда такого призначення у Вінницькому регіоні.

Розвинена мережа постачальників сприяє стабільним зв’язкам зі споживачами солі. Наші послуги та відмінну якість обслуговування споживачів високо цінують, як промислові підприємства так і дрібнооптові покупці-підприємці. Пропонуючи до реалізації найкращу у світі, екологічно чисту сіль, ми запрошуємо всіх потенційних покупців до взаємовигідного співробітництва й не сумніваємося в успіху!

Оптовий склад солі розташований у Вінницькому регіоні є одним з найбільших підприємств створених для задоволення потреб споживачів у солі кам’яної та екстра. Асортимент продукції може задовольнити самих вимогливих покупців. У наявності є сіль для промисловості, сільського господарства, харчової промисловості, лісового господарства та потреб хімводоочищення.
Якщо Ви оптовий покупець, або підприємство, яке виробляє власну продукцію, то Вам просто необхідно завітати на наш сайт доставки солі у Вінницькому регіоні, де Ви знайдете саме той товар, без якого сьогодні не можливо виготовити жодну продукцію. Ця продукція має назву сіль та застосовується майже у всіх галузях сучасного господарства.

На нашому сайті Ви знайдете різноманітну сіль, яка здатна задовольнити самого вимогливого споживача. Жодна галузь народного господарства сьогодні не може обійтись без такого важливого продукту як сіль. Сіль використовується починаючи від домашнього господарства та закінчується великими сучасними підприємствами важкого машинобудування. Саме для можливості більш комфортної роботи Ваших підприємств і був спроектований та збудований спеціалізований склад з оптової торгівлі сіллю у Вінницький області.

Чому саме Ви маєте зацікавитись нашим Оптовим складом солі?opt2

Відповідь очевидна - ми виступили посередниками між виробниками солі та оптовими споживачами, та взяли на себе весь тягар по доставці та зберіганню досить вагомої кількості солі на власних складах. Адже не секрет, що саме доставка такого дуже важкого продукту, як сіль впливає на собівартість продукту, тому завозити його самотужки автотранспортом з Донецького регіону не зовсім рентабельно. А для можливості доставки солі по залізниці треба пройти дуже багато бюрократичних бар’єрів, що теж робить цю доставку не дуже рентабельною при незначних поставках.

Одже, ми надаємо можливість нашим клієнтам отримати більш комфортні послуги посередництва між виробником продукції та споживачами. У любий час, Ви можете закупити ту кількість солі, яка потрібна Вам для технологічного процесу, не турбуючись про псування ії при довгостроковому зберіганні, або перебоїв з несвоєчасною поставкою. Сучасна складська техніка, вдале розташування оптового складу та відповідальні працівники, зможуть значно скоротити Ваш час до мінімуму при оформленні документів та виписки рахунків. Відвантаження та виписка документів відбувається в одному приміщенні, що теж дуже зручно та значно зберігає час клієнтів.

optТехнологічний процес відвантаження дозволяє одночасно відвантажувати до 4 авто. Наше підприємство постійно працює над вдосконаленням та розширенням процесу обслуговування клієнтів. Проведена реконструкція у 2015 р. дозволила нам на незначних площах збільшити кількість збереженої соли майже у 2 рази та одночасно відвантажувати до 6 авто. Кількість замовленої продукції необмежена та може складати від 10 кілограм до вагонних поставок по всій території України. Для цього Вам необхідно просто подати Заявку на відвантаження продукції у письмовій формі на нашому сайті «Оптового складу солі Вінниця», використовуючи зазначену адресу електронної пошти у розділу «контакти». Наші працівники в найкоротший термін нададуть Вам усі необхідні послуги для можливості якнайшвидше отримати таку необхідну для Вас продукцію.

btn readmore products ua btn orderprice ua

Телефони:

 Директор:

Жупанов Дмитро Володимирович

(093) 411-94-81

(067) 758-33-59

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Бухгалтерія:

Жупанова Маргарита Борисівна

(0432) 554-854

(097) 568-14-30

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

виписка рахунка:

 

(0432) 554-854

ПРОДАЖ:

(068) 069-06-00

Ми на мапі:

пн. - пт., з 8:00 до 17:00

(068) 069-06-00

(093) 411-94-81

(0432)  554-854